Токсичні гази


Polytron 7000

Dräger Polytron 7000

Вимірювальний пристрій для вимірювання токсичних газів та кисню за допомогою электрохімічних сенсорів DrägerSensor®.

Іноваційна модульна концепція дозволяеє використовувати газоаналізатор згідно індивідуальних вимог та передбачати різноманітні цифрові інтерфейси; вмонтовані насос та релє; самодіагностика та розрахунок ресурсу сенсора; графік значень концентрації за останні 15 хвилин.

Інтуітивно зрозумілий російськомовний інтерфейс користувача на великому графічному дисплеї.


Polytron 3000

Dräger Polytron 3000

ЕкономІчний аналоговий пристрій для роботи із еэлектрохімічними сенсорами DrägerSensor®.

Можливість калібрування сенсора незалежно від місця розміщєння голівки. Великий вибір приладдь та єдина із Polytron 7000 монтажна платформа дозволяє використовувати пристрій для контролю концентрацій газа за різних умов виробництв.


Dräger Sensor

Электрохимический сенсор DrägerSensor®

Більш ніж 30 різноманітних сенсорів дозволяють виявляти та вимірювати більш як 100 газів

Можливість калібрування незалежно від пристрою, температурна компенсація та низька перехресна чутливість до іншіх газів.


PIR 7200

Dräger PIR 7200

Dräger PIR 7200

Інфрачервона газовимірювальна головка нового покоління для безперервного контролю діоксиду вуглецю (CO2) з оптичною системою без дрейфу сигналу. Неперевершена стабільність забезпечується застосуванням суміщених чутливих елементів, що компенсують вплив температури та електромагнітних випромінювань на виміряний сигнал. Завдяки запатентованій 4-х променевої технології стабілізації та ефективної концентрації світла виміряний сигнал не залежить від можливого блокування променя частками пилу, туману або комахами. Серед інших переваг: індикація режиму роботи (жовтий та зелений світлодіоди), калібрування магнітним ключем без використання терміналу, режим швидкого відгуку (0,92 с). Використовувані інтерфейси: 4-20 мА, HART, ProfiBus, Foundation Fieldbus.


Polytron 5000

Dräger Polytron 5000

газоаналізатор на токсичні гази та кисень. Калібрування і налаштування виконується за допомогою магнітного ключа через скло. Це дозволяє не порушувати вибухозахисту виробу під час виконання технічного обслуговування. Вихідний сигнал 4-20 мА.


 

Polytron 5720

Dräger Polytron 5720

інфрачервоний газоаналізатор на вуглекислий газ у вибухонепроникній оболонці. Калібрування і налаштування виконується за допомогою магнітного ключа через скло оболонки. Це дозволяє не порушувати вибухозахисту виробу під час виконання технічного обслуговування. Вихідний сигнал 4-20 мА.

Comments are closed.