Вибухонебезпечні гази


 

Dräger PIR 7000

Інфрачервоний газовимірювальний пристрій нового покоління з оптичною системою без дрейфу сигналу. Неперевершена стабільність забезпечується використанням суміщених чутливих елементів, які компенсують вплив температури та електромагнітного випромінювання на виміряний сигнал. Завдяки запатентованій 4-х променевій технології стабілізації та ефективній концентрації світла виміряний сигнал не залежить від можливого блокування променя частками пилу, туману або комахами. Серед інших преваг: індикація режиму роботи (жовтий та зелений світлодіоди), калібрування магнітним ключем без використання терміналу, режим швидкого відгуку (0,92 с). В порівнянні з іншими газоаналізаторами PIR 7000 має менші вагу, розміри та споживану потужність. Використовувані інтерфейси: 4-20 мА, HART, ProfiBus, Foundation Fieldbus.

Dräger PIR 3000

Економічний інфрачервоний вимірювальний пристрій з виходом 4-20 мА. Калібрування за допомогою магнітного ключа.


DrägerSensor IR

Інфрачервоні сенсори для установки в будь які газовимірювальні системи на вибухонебезпечні гази.

Економічне рішенння для заміни сенсорів, що відпрацювали свій ресурс на нові зі строком експлуатації більш як 15 років та всіма перевагами інфрачервоної технології


Dräger Polytron SE Ex HT M

Газовимірювальний пристрій в спеціальному корпусі для застосування при робочих температурах до 150?С.

Діапазон вимірювань 0-100% НКПР.

Пряме підключенння сенсора. Незамінний при контролі витіків у газових турбінах.


Dräger Polytron SE Ex PR M

Газовимірювальний пристрій без дісплея з прямим підключенням сенсора.

Діапазон вимірювань 0-100% НКПР. Застосовується разом з контролерами Regard, Regard 2400/2410, QuadGard.


Пробовідбірні модулі SAM 3100

дозволяють виконувати відбір газу з важкодоступних місць.Окрім газоаналізатору вони містять фільтр, ротаметр та насос. Всі компонентимонтуються в металевій шафі.


 

PEX 3000

Dräger PEX 3000

Економичний пристрій з виходом 4-20 мА без дісплея, з діапазоном вимірювання 0-100 % НКПР.

Калібровка здійснюється однїєю людиною за допомогою двох кнопок та 7-сегментного дісплея, що розташовані під кришкою корпуса. Дальність установки до 2400 м. Використання спеціального сенсора з діапазоном до 10% НКПР дозволяє на порядок підвищити чувтливість системи.


Polytron 5200

Dräger Polytron 5200 

газоаналізатор з термокаталітичним сенсором на вибухонебезпечні гази та пари. Калібрування і налаштування виконується за допомогою магнітного ключа через скло . Це дозволяє не порушувати вибухозахист виробу під час виконання технічного обслуговування. Вбудовані релє дозволяють використовувати прилад в якості автономного сигнального пристроя, що замикає контакти звукової або світлової тревоги при перевищенні запрограмованих порогових значень. Вихідний сигнал 4-20 мА.


Polytron 5310

Dräger Polytron 5310

Економічний газоаналізатор з інфрачервоним сенсором на вибухонебезпечні гази та пари. Калібрування і налаштування виконується за допомогою магнітного ключа через скло . Це дозволяє не порушувати вибухозахист виробу під час виконання технічного обслуговування. Вбудовані релє дозволяють використовувати прилад в якості автономного сигнального пристроя, що замикає контакти звукової або світлової тревоги при перевищенні запрограмованих порогових значень. Вихідний сигнал 4-20 мА.


 

Polytron 5700

Dräger Polytron 5700

газоаналізатор з інфрачервоним сенсором на вибухонебезпечні гази та пари. Калібрування і налаштування виконується за допомогою магнітного ключа через скло . Це дозволяє не порушувати вибухозахист виробу під час виконання технічного обслуговування. Вбудовані релє дозволяють використовувати прилад в якості автономного сигнального пристроя, що замикає контакти звукової або світлової тревоги при перевищенні запрограмованих порогових значень. Вихідний сигнал 4-20 мА.

Comments are closed.